Zo’n 150 kinderen kwamen vandaag naar Stadion Woudestein voor de jaarlijkse ‘Play like a pro training’ van Kidsclub De Woudies. Leden van de kidsclub van Excelsior kregen techniektraining tijdens dit leerzame, maar toch vooral leuke evenement. De trainingen werden verzorgd door jeugdspelers en -trainers van Excelsior. Twee onderdelen werden geleid door assistenten van het eerste elftal.
Zeven verschillende trainingen
Het programma bestond uit zeven verschillende trainingen. De kinderen voerden opdrachten uit, zoals kracht- en looptraining, passoefeningen, techniektraining, afwerken en partijvorm. Zoals van tevoren aangegeven was het de bedoeling dat de kinderen als betere voetballers/voetbalsters naar huis zouden gaan en dit was te merken aan de trainers, die er de gehele middag kort op zaten.
Gezonde voeding van Albert Heijn
In samenwerking met Albert Heijn – de voedingspartner van Excelsior4All – werd er tussen de oefeningen door een pauze ingelast, waarin de kinderen gezonde voeding kregen aangeboden, zoals fruit en flesjes water. Heel belangrijk om te kunnen presteren.
Succesvol evenement
Kidsclub de Woudies en Excelsior4All kijken terug op een geslaagd evenement. ,,Mede dankzij het mooie weer en de inzet van de jeugdtrainers en de vrijwilligers van de kidsclub hebben we er een mooie en leerzame middag van kunnen maken’’, aldus MVO-manager Niels Redert van Excelsior4All.
Meer foto’s
Meer foto’s van deze trainingsmiddag zijn te vinden op onze Facebookpagina.