Excelsior 2 heeft zich na de nederlaag bij ADO Den Haag 2 hersteld en via een 4-2 zege op NAC Breda 2 verder afstand genomen van de onderste plaatsen. Al vroeg nam Excelsior 2 de leiding via Cedric Badjeck. Toen Anass el Bouchataoui na 23 minuten spelen werd neergehaald in het strafschopgebied en Nigel Hasselbaink vanaf elf meter de 2-0 binnenschoot, leek een ruime zege aanstaande.
Mogelijkheden
Het liep anders, want het spel van Excelsior 2 werd slordiger en NAC Breda 2 kreeg meer ruimte om aan te vallen. Verder dan de 2-1 kwamen de gasten in de eerste helft echter niet. Na rust waren er mogelijkheden voor onder meer Kevin Vermeulen en Anouar Hadouir, maar het zou tot een kwartier voor tijd duren voordat Vermeulen een prima solo doeltreffend afrondde. Kort erna viel de 3-2, maar invaller Bjorn Wagenaar stelde met zijn tweede goal van het seizoen de overwinning veilig.
SC Cambuur
Excelsior 2 reist volgende week dinsdag 14 maart af naar Leeuwarden voor de confrontatie met SC Cambuur 2. De Aftrap is die avond om 18.30 uur. Meer foto van Excelsior 2 – NAC Breda 2 op de Facebookpagina van John Groeneweg.