Fiona van der Est versterkt commercieel team van Excelsior

19 augustus 2021

Fiona van der Est versterkt vanaf september het commerciële team van Excelsior Rotterdam. Fiona gaat zich onder meer richten op de businessclub en wedstrijdorganisatie, maar ook verantwoordelijkheid dragen op het gebied van sponsoring. Op deze manier gaan wij nog meer de nadruk leggen op het verbinden van ons zakelijke netwerk.

Daan Bovenberg: ,,Met het (aanstaande) vertrek van Noëlle en Karina hebben we heel nadrukkelijk gekeken naar onze propositie en profielen die bij onze organisatie passen. Met Fiona’s energie en passie voor voetbal en onze club halen we iemand in huis met een heel interessant commercieel profiel. Fiona heeft de club vanuit haar rol bij Kogros, de leverancier van onze Quick Teamwear, van dichtbij meegemaakt. Zij kent zowel onze organisatie als onze zakelijke propositie goed. Daarnaast is zij een heel warme persoonlijkheid die mensen graag verbindt en samenbrengt. Met de komst van Fiona hebben we weer iemand gevonden die kwaliteit toevoegt aan ons commerciële team. Hier zal in de komende periode verdere uitbreiding volgen, zodat we op volle sterkte door kunnen bouwen aan de toekomst van onze club.’’

Fiona van der Est: ,,Buiten mijn werkzaamheden bij Kogros ben ik al jarenlang met veel plezier commercieel bestuurslid bij mijn amateurclub NSVV. Toen ik door Quick veel ging samenwerken met de mensen bij Excelsior Rotterdam en wedstrijden en businessevents ging bezoeken, heb ik de warmte en gezelligheid van Excelsior Rotterdam ervaren en een groot enthousiasme ontwikkeld voor deze club. Excelsior Rotterdam is volop in beweging en heeft ambitieuze plannen en dat past bij mij. Ik kan niet wachten om vervolg te geven aan de mooie basis die de afgelopen jaren is gelegd.’’

Meer Business nieuws

di 19 oktober 2021

DVDW Advocaten: Experts in the laws of business

DVDW is een top 50-advocatenkantoor in Nederland. De 45 advocaten richten zich vooral op de commerciële…

Lees meer

do 14 oktober 2021

Selectie en sponsors genoten van footgolf event bij Golfcenter Seve

Gisteren stonden meer dan 100 sponsoren samen met spelers en staf op de baan van Golfcenter…

Lees meer

Blijf op de hoogte

van al het nieuws rondom Excelsior.

Aanmelden

Aanschaffen

Keuken Kampioen Divisie ESPN

Aankomende wedstrijden

ADO Den Haag vs
Excelsior

Keuken Kampioen Divisie

Vrijdag 22 oktober, 2021

20:00, Cars Jeans Stadion

Bestel tickets

Excelsior vs
FC Eindhoven

Keuken Kampioen Divisie

Zaterdag 30 oktober, 2021

16:30, Van Donge en De Roo stadion

Bestel tickets

Telstar vs
Excelsior

Keuken Kampioen Divisie

Zaterdag 6 november, 2021

16:30, Rabobank IJmond Stadion

Bestel tickets

Aankomende wedstrijden

ADO Den Haag vs
Excelsior

Keuken Kampioen Divisie

Vrijdag 22 oktober, 2021

20:00, Cars Jeans Stadion

Bestel tickets

Excelsior vs
FC Eindhoven

Keuken Kampioen Divisie

Zaterdag 30 oktober, 2021

16:30, Van Donge en De Roo stadion

Bestel tickets

Telstar vs
Excelsior

Keuken Kampioen Divisie

Zaterdag 6 november, 2021

16:30, Rabobank IJmond Stadion

Bestel tickets

Aankomende wedstrijden

ADO Den Haag vs
Excelsior

Keuken Kampioen Divisie

Vrijdag 22 oktober, 2021

20:00, Cars Jeans Stadion

Bestel tickets

Excelsior vs
FC Eindhoven

Keuken Kampioen Divisie

Zaterdag 30 oktober, 2021

16:30, Van Donge en De Roo stadion

Bestel tickets

Telstar vs
Excelsior

Keuken Kampioen Divisie

Zaterdag 6 november, 2021

16:30, Rabobank IJmond Stadion

Bestel tickets

Aankomende wedstrijden

ADO Den Haag vs
Excelsior

Keuken Kampioen Divisie

Vrijdag 22 oktober, 2021

20:00, Cars Jeans Stadion

Bestel tickets

Excelsior vs
FC Eindhoven

Keuken Kampioen Divisie

Zaterdag 30 oktober, 2021

16:30, Van Donge en De Roo stadion

Bestel tickets

Telstar vs
Excelsior

Keuken Kampioen Divisie

Zaterdag 6 november, 2021

16:30, Rabobank IJmond Stadion

Bestel tickets