Karina Bugter gaat voor een nieuwe uitdaging

18 augustus 2021

Na vijf jaar met veel plezier en enthousiasme voor Excelsior Rotterdam, Excelsior Hospitality & Events en de Excelsior Business Club te hebben gewerkt, gaat Karina Bugter Excelsior Rotterdam per 1 oktober verlaten. Karina was sinds 2016 de motor achter de businessclub en organisatie op wedstrijddagen. Na vijf jaar vindt zij het tijd voor een nieuwe uitdaging.

Karina Bugter: ,,In november 2016 startte ik bij Excelsior en dat voelde vanaf de eerste dag als een warm bad! Met ontzettend veel plezier heb ik jarenlang de mooiste, leukste, maar veelal ook gezelligste evenementen en reizen mogen bedenken, plannen en organiseren voor een fantastische groep ondernemers. Dit ga ik absoluut missen, maar ik neem dit alles mee als een zeer waardevolle en blijvende herinnering. Ik wil iedereen bedanken voor de fijne samenwerking. De komende weken ben ik nog gewoon bij Excelsior aanwezig en zullen wij elkaar nog zien of spreken. Daarna ga ik de tijd benutten om mij te focussen op nieuwe kansen en mogelijkheden.’’

Daan Bovenberg: ,,Karina heeft zich de afgelopen jaren altijd vol overgave ingezet voor onze club en onze gasten. Zij stond altijd voor onze relaties klaar en deed er alles aan om iedereen het gevoel te geven welkom te zijn. Hiermee heeft ze een belangrijke rol gespeeld in de ontwikkeling van onze businessclub en ontvangst op wedstrijddagen. Karina heeft recent de ambitie uitgesproken zich verder te willen ontwikkelen en aangegeven haar mogelijkheden buiten de club te willen ontdekken. We gaan haar zeker missen, maar hopen tegelijkertijd dat ze een mooie nieuwe uitdaging gaat vinden. Voor nu willen we Karina bedanken voor haar jarenlange inzet voor onze club en we gaan haar zeker terugzien in onze lounge of bij een van onze events.’’

Met het vertrek van Karina wordt ook de commerciële afdeling van nieuwe impulsen voorzien. Hier zullen wij op korte termijn concrete invulling aan geven.

Meer Business nieuws

wo 27 oktober 2021

Welkom bij Excelsior: Sub.Link

Dit seizoen mochten wij weer verschillende nieuwe bedrijven als sponsor verwelkomen bij Excelsior Rotterdam. Op deze…

Lees meer

di 26 oktober 2021

Online poker room GGPoker partner van Excelsior Rotterdam

Excelsior Rotterdam en GGPoker zijn voor dit seizoen een samenwerking aangegaan. GGPoker verbindt zich als partner…

Lees meer

Blijf op de hoogte

van al het nieuws rondom Excelsior.

Aanmelden

Aanschaffen

Keuken Kampioen Divisie ESPN

Aankomende wedstrijden

Excelsior vs
FC Eindhoven

Keuken Kampioen Divisie

Zaterdag 30 oktober, 2021

16:30, Van Donge en De Roo stadion

Bestel tickets

Telstar vs
Excelsior

Keuken Kampioen Divisie

Zaterdag 6 november, 2021

16:30, Rabobank IJmond Stadion

Bestel tickets

Excelsior vs
Almere City FC

Keuken Kampioen Divisie

Zondag 14 november, 2021

20:00, Van Donge en De Roo stadion

Bestel tickets

Aankomende wedstrijden

Excelsior vs
FC Eindhoven

Keuken Kampioen Divisie

Zaterdag 30 oktober, 2021

16:30, Van Donge en De Roo stadion

Bestel tickets

Telstar vs
Excelsior

Keuken Kampioen Divisie

Zaterdag 6 november, 2021

16:30, Rabobank IJmond Stadion

Bestel tickets

Excelsior vs
Almere City FC

Keuken Kampioen Divisie

Zondag 14 november, 2021

20:00, Van Donge en De Roo stadion

Bestel tickets

Aankomende wedstrijden

Excelsior vs
FC Eindhoven

Keuken Kampioen Divisie

Zaterdag 30 oktober, 2021

16:30, Van Donge en De Roo stadion

Bestel tickets

Telstar vs
Excelsior

Keuken Kampioen Divisie

Zaterdag 6 november, 2021

16:30, Rabobank IJmond Stadion

Bestel tickets

Excelsior vs
Almere City FC

Keuken Kampioen Divisie

Zondag 14 november, 2021

20:00, Van Donge en De Roo stadion

Bestel tickets

Aankomende wedstrijden

Excelsior vs
FC Eindhoven

Keuken Kampioen Divisie

Zaterdag 30 oktober, 2021

16:30, Van Donge en De Roo stadion

Bestel tickets

Telstar vs
Excelsior

Keuken Kampioen Divisie

Zaterdag 6 november, 2021

16:30, Rabobank IJmond Stadion

Bestel tickets

Excelsior vs
Almere City FC

Keuken Kampioen Divisie

Zondag 14 november, 2021

20:00, Van Donge en De Roo stadion

Bestel tickets