Online poker room GGPoker partner van Excelsior Rotterdam

26 oktober 2021

Excelsior Rotterdam en GGPoker zijn voor dit seizoen een samenwerking aangegaan. GGPoker verbindt zich als partner aan Excelsior Rotterdam en zal op verschillende manieren zichtbaar zijn in ons stadion. Een van ’s werelds grootste aanbieders van online poker is blij dat ze supporters van onze club kunnen gaan bedienen met vermakelijke spellen.

Trots
,,GGPoker is sinds begin oktober actief in Nederland, nadat het op 1 oktober een vergunning kreeg van de Nederlandse Kansspelautoriteit’’, vertelt country manager Mathijs Jonkers van GGPoker. ,,Wij zijn blij dat we nu pokerliefhebbers en in het bijzonder voetbalfans kunnen bedienen met onze spellen. Veel voetballiefhebbers houden ook van een potje poker. Daarom maken wij graag de stap naar het Nederlandse voetbal. We zijn trots om Excelsior Rotterdam als partnerclub aan te mogen kondigen.’’

Mooie koppeling
Directeur Daan Bovenberg van Excelsior Rotterdam: ,,Het partnership tussen Excelsior Rotterdam en GGPoker is mogelijk na de opening van de online kansspelmarkt, die voor voetbalclubs nieuwe kansen biedt op mooie samenwerkingsverbanden zoals dit. Door de samenwerking denken wij een mooie koppeling te kunnen maken tussen de achterban van onze club en de mogelijkheden die GGPoker te bieden heeft.’’

Plezier
GGPoker is een van ‘s werelds grootste online poker rooms, met spelers van over de hele wereld. GGPoker werd gelanceerd in 2017 en werd ontworpen door een ervaren team van pokerspelers met een enorm groot hart voor het spel. Centraal staat de visie dat spelers tijdens het spel meer plezier moeten hebben bij GGPoker dan ergens anders. De slogan van het bedrijf is niet voor niets: Always a good game!

Grootste prijzenpot
In 2020 organiseerde GGPoker het WSOP Online Main Event, vergelijkbaar met het Wereldkampioenschap Poker. Het evenement staat in het Guinness Book of World Records te boek als het pokertoernooi met de grootste prijzenpot ooit, namelijk 27,5 miljoen dollar. Onlangs organiseerde het bedrijf ook de WSOP Online 2021. Tevens is GGPoker hoofdsponsor van de WSOP in Las Vegas en van de WSOP Europe in Rozvadov (Tsjechië). Nederlanders kunnen zich via het GGPoker platform kwalificeren voor deze evenementen.

Lees meer over GGPoker op GGPoker.nl, op Facebook, Twitter en Instagram.

18+, speel bewust

Meer Business nieuws

vr 3 december 2021

Welkom bij Excelsior Rotterdam: FlexForces

Dit seizoen mochten wij weer verschillende nieuwe bedrijven als sponsor verwelkomen bij Excelsior Rotterdam. Op deze…

Lees meer

di 30 november 2021

Welkom bij Excelsior: Douglas Transport & Forwarding BV

Dit seizoen mochten wij weer verschillende nieuwe bedrijven als sponsor verwelkomen bij Excelsior Rotterdam. Op deze…

Lees meer

Blijf op de hoogte

van al het nieuws rondom Excelsior.

Aanmelden

Aanschaffen

Keuken Kampioen Divisie ESPN

Aankomende wedstrijden

Excelsior vs
MVV

Keuken Kampioen Divisie

Vrijdag 10 december, 2021

20:00, Van Donge en De Roo stadion

Bestel tickets

FC Dordrecht vs
Excelsior

Keuken Kampioen Divisie

Zaterdag 18 december, 2021

20:00, Riwal Hoogwerkstadion

Bestel tickets

Excelsior vs
ADO Den Haag

Keuken Kampioen Divisie

Zondag 9 januari, 2022

14:30, Van Donge en De Roo stadion

Bestel tickets

Aankomende wedstrijden

Excelsior vs
MVV

Keuken Kampioen Divisie

Vrijdag 10 december, 2021

20:00, Van Donge en De Roo stadion

Bestel tickets

FC Dordrecht vs
Excelsior

Keuken Kampioen Divisie

Zaterdag 18 december, 2021

20:00, Riwal Hoogwerkstadion

Bestel tickets

Excelsior vs
ADO Den Haag

Keuken Kampioen Divisie

Zondag 9 januari, 2022

14:30, Van Donge en De Roo stadion

Bestel tickets

Aankomende wedstrijden

Excelsior vs
MVV

Keuken Kampioen Divisie

Vrijdag 10 december, 2021

20:00, Van Donge en De Roo stadion

Bestel tickets

FC Dordrecht vs
Excelsior

Keuken Kampioen Divisie

Zaterdag 18 december, 2021

20:00, Riwal Hoogwerkstadion

Bestel tickets

Excelsior vs
ADO Den Haag

Keuken Kampioen Divisie

Zondag 9 januari, 2022

14:30, Van Donge en De Roo stadion

Bestel tickets

Aankomende wedstrijden

Excelsior vs
MVV

Keuken Kampioen Divisie

Vrijdag 10 december, 2021

20:00, Van Donge en De Roo stadion

Bestel tickets

FC Dordrecht vs
Excelsior

Keuken Kampioen Divisie

Zaterdag 18 december, 2021

20:00, Riwal Hoogwerkstadion

Bestel tickets

Excelsior vs
ADO Den Haag

Keuken Kampioen Divisie

Zondag 9 januari, 2022

14:30, Van Donge en De Roo stadion

Bestel tickets