Serano Seymor tekent zijn eerste profcontract

28 juni 2022

Serano Seymor tekent zijn eerste profcontract bij Excelsior Rotterdam. De 20-jarige centrale verdediger, afkomstig uit de eigen opleiding, zet zijn handtekening onder een overeenkomst voor één seizoen met een optie voor nog een jaar. Seymor, die al negen seizoenen voor Excelsior speelt, kijkt terug op een leerzaam jaar bij de selectie en wil zich in de Eredivisie verder ontwikkelen.

Leergierig
Directeur Daan Bovenberg: ,,Ook nu we in de Eredivisie spelen verliezen wij onze jeugdopleiding niet uit het oog. Juist nu willen wij onze eigen koers blijven varen en daarom zijn we blij dat opnieuw een jeugdspeler een contract gaat tekenen. Serano heeft afgelopen seizoen al meegetraind met de selectie en in een aantal wedstrijden van het eerste elftal minuten mogen maken. Tijdens de laatste wedstrijd van de competitie tegen NAC Breda toonde hij als basisspeler aan dat hij zich enorm heeft ontwikkeld. Hij is bovendien leergierig, wil echt beter worden en wij willen hem helpen in zijn ontwikkeling door trainingen en wellicht minuten maken op eredivisieniveau.’’

Mooie avond
,,Dit is een heel mooi moment voor mij, hier heb ik al die jaren voor gewerkt’’, zegt Serano Seymor zelf over zijn eerste profcontract. ,,Ik heb afgelopen jaar bij selectie ontzettend veel geleerd en mocht richting het einde van het seizoen steeds vaker invallen. De laatste wedstrijd, thuis tegen NAC Breda, mocht ik zelfs in de basisopstelling starten. Dat werd een mooie avond voor mij. Het ging heel erg lekker en ik werd door de supporters ook nog gekozen tot man of the match.’’

Leerzaam
Seymor had na die wedstrijd het gevoel dat het met zijn profcontract wel goed zou komen. Ondanks dat hij in de play-offs geen speeltijd kreeg, bleek dat gevoel te kloppen. Ook vanaf de bank waren de play-offs overigens enorm leerzaam voor hem: ,,Dat was heel anders dan de gewone competitie, er stond veel meer druk op die wedstrijden. Ontzettend mooi om mee te mogen maken. Fantastisch dat we zijn gepromoveerd en dat ik ook komend seizoen onderdeel mag zijn van de selectie.’’

Droom
Serano Seymor speelde als jeugdspeler bij VFC in Vlaardingen en werd daar via de KNVB Regioteams gescout door Marco van Lochem. ,,Ik heb toen stage gelopen bij Excelsior, samen met onder meer Joshua Eijgenraam, en sinds de D-tjes speel ik hier. Vanaf de eerste dag hier heb ik er uiteraard van gedroomd om prof te worden en in de Eredivisie te spelen. Dat kan komend seizoen gaan gebeuren en daarom is dit dus echt wel een droom die uitkomt voor mij.’’

Teamgevoel
,,Wat ik mooi vind aan Excelsior is dat we elkaar altijd hebben geholpen. In elk team deden de trainers en medespelers alles om jou te helpen. Wat dat betreft doen we het echt samen en dat moet ook. Je hebt elkaar nodig om allemaal beter te worden. Dat teamgevoel is heel belangrijk. Dat was ook de kracht van het eerste elftal afgelopen seizoen. Vanaf het begin was er een goede klik en deden we het echt samen. Als je als jonge speler onderdeel bent van zo’n groep is dat ontzettend leerzaam. Komend jaar ga ik er weer alles aan doen om zoveel mogelijk te leren en nog beter te worden.’’

Meer Nieuws

ma 19 februari 2024

Oud-Excelsior-speler Jan Sørensen overleden

Ons bereikte het bericht dat onze oud-speler Jan Sørensen is overleden. De Deen speelde in het…

Lees meer

ma 19 februari 2024

Excelsior onder 14 door in beker na overwinning op FC Dordrecht

Een overzicht van de verrichtingen van onze jeugdteams in het afgelopen weekend. Excelsior onder 12 wint…

Lees meer

Blijf op de hoogte

van al het nieuws rondom Excelsior.

Aanmelden

Aanschaffen

Eredevisie ESPN Vriendenloterij

Aankomende wedstrijden

Excelsior vs
Vitesse

Eredivisie

Zondag 25 februari, 2024

12:15, Van Donge & De Roo Stadion

Tickets

Fortuna Sittard vs
Excelsior

Eredivisie

Zondag 3 maart, 2024

16:45, Fortuna Sittard Stadion

Tickets

AZ vs
Excelsior

Eredivisie

Zondag 10 maart, 2024

12:15, AFAS Stadion

Tickets

Aankomende wedstrijden

Excelsior vs
Vitesse

Eredivisie

Zondag 25 februari, 2024

12:15, Van Donge & De Roo Stadion

Tickets

Fortuna Sittard vs
Excelsior

Eredivisie

Zondag 3 maart, 2024

16:45, Fortuna Sittard Stadion

Tickets

AZ vs
Excelsior

Eredivisie

Zondag 10 maart, 2024

12:15, AFAS Stadion

Tickets

Aankomende wedstrijden

Excelsior vs
Vitesse

Eredivisie

Zondag 25 februari, 2024

12:15, Van Donge & De Roo Stadion

Tickets

Fortuna Sittard vs
Excelsior

Eredivisie

Zondag 3 maart, 2024

16:45, Fortuna Sittard Stadion

Tickets

AZ vs
Excelsior

Eredivisie

Zondag 10 maart, 2024

12:15, AFAS Stadion

Tickets

Aankomende wedstrijden

Excelsior vs
Vitesse

Eredivisie

Zondag 25 februari, 2024

12:15, Van Donge & De Roo Stadion

Tickets

Fortuna Sittard vs
Excelsior

Eredivisie

Zondag 3 maart, 2024

16:45, Fortuna Sittard Stadion

Tickets

AZ vs
Excelsior

Eredivisie

Zondag 10 maart, 2024

12:15, AFAS Stadion

Tickets