Excelsior Vrouwen en DCV starten nieuw partnership

17 augustus 2022

Excelsior Rotterdam Vrouwen en DCV starten een nieuw partnership. De vrouwen van de club uit Rotterdam werken komend jaar hun trainingen en een deel van hun competitiewedstrijden af op Sportpark Waalplantsoen in Krimpen aan den IJssel. Daarnaast zal er ook op commercieel gebied samengewerkt worden om het vrouwenvoetbal naar een hoger niveau te tillen.

Win-winsituatie
Hoofd vrouwenvoetbal Nicole Deurholt van Excelsior Rotterdam: ,,Met dit partnership proberen we op een strategische manier ons achterland te bereiken en te vergoten. De Krimpenerwaard is bij uitstek een gebied dat voor ons als club interessant is. Daar willen we zichtbaarheid en bereik creëren. Op dit moment merken we dat het voor veel mensen nog een drempel is om naar ons stadion te komen voor een wedstrijd in de Eredivisie Vrouwen. Door een deel van onze wedstrijden bij DCV te gaan spelen, komen wij als het ware naar de mensen toe. Dit is goed voor de binding en betrokkenheid van onze club in de omgeving en voor DCV een prachtige manier om ook hun ambities op het gebied van vrouwenvoetbal verder vorm te geven. In de komende tijd zullen we verkennen wat we nog meer op voetbaltechnisch en commercieel gebied voor elkaar kunnen betekenen.’’

Samen ontwikkelen
Bestuurslid Hans Scheffer van DCV: ,,DCV is als club in ontwikkeling en buiten alle plannen die er liggen om ons complex volledig te vernieuwen, kijken we als vereniging ook nadrukkelijk hoe we op een goede manier meiden- en vrouwenvoetbal kunnen integreren en omarmen. De dagelijkse aanwezigheid van een Eredivisie Vrouwen team op ons complex zorgt ervoor dat we dit deel van ons beleid een enorme boost kunnen geven. Wij dragen daarnaast graag ons steentje bij aan de ontwikkeling van de Excelsior Vrouwen.’’

De eerste thuiswedstrijd van ons vrouwenteam in het nieuwe seizoen is op vrijdag 23 september 2022. Dit duel tegen ADO Den Haag (aftrap 19:30 uur) wordt gespeeld in het Van Donge & De Roo Stadion. De tweede thuiswedstrijd, tegen PEC Zwolle op zondag 16 oktober 2022 (aanvang 12:15 uur), wordt gespeeld op het terrein van DCV.

Meer Nieuws

di 26 september 2023

Samen rijden met andere supporters naar uit- en thuiswedstrijden

Samen rijden met andere supporters naar uit- en thuiswedstrijden van Excelsior Rotterdam! Excelsior Rotterdam heeft als…

Lees meer

ma 25 september 2023

Excelsior onder 12 wint met 5-0 van SC Feyenoord

Onze jeugdteams kwamen dit weekend allemaal in actie. Hieronder een overzicht van de gespeelde wedstrijden. Excelsior…

Lees meer

Blijf op de hoogte

van al het nieuws rondom Excelsior.

Aanmelden

Aanschaffen

Eredevisie ESPN Vriendenloterij

Aankomende wedstrijden

Excelsior vs
Sparta Rotterdam

Eredivisie

Zondag 1 oktober, 2023

14:30, Van Donge & De Roo Stadion

Tickets

Vitesse vs
Excelsior

Eredivisie

Zaterdag 7 oktober, 2023

21:00, GelreDome

Tickets

Excelsior vs
PEC Zwolle

Eredivisie

Zondag 22 oktober, 2023

14:30, Van Donge & De Roo Stadion

Tickets

Aankomende wedstrijden

Excelsior vs
Sparta Rotterdam

Eredivisie

Zondag 1 oktober, 2023

14:30, Van Donge & De Roo Stadion

Tickets

Vitesse vs
Excelsior

Eredivisie

Zaterdag 7 oktober, 2023

21:00, GelreDome

Tickets

Excelsior vs
PEC Zwolle

Eredivisie

Zondag 22 oktober, 2023

14:30, Van Donge & De Roo Stadion

Tickets

Aankomende wedstrijden

Excelsior vs
Sparta Rotterdam

Eredivisie

Zondag 1 oktober, 2023

14:30, Van Donge & De Roo Stadion

Tickets

Vitesse vs
Excelsior

Eredivisie

Zaterdag 7 oktober, 2023

21:00, GelreDome

Tickets

Excelsior vs
PEC Zwolle

Eredivisie

Zondag 22 oktober, 2023

14:30, Van Donge & De Roo Stadion

Tickets

Aankomende wedstrijden

Excelsior vs
Sparta Rotterdam

Eredivisie

Zondag 1 oktober, 2023

14:30, Van Donge & De Roo Stadion

Tickets

Vitesse vs
Excelsior

Eredivisie

Zaterdag 7 oktober, 2023

21:00, GelreDome

Tickets

Excelsior vs
PEC Zwolle

Eredivisie

Zondag 22 oktober, 2023

14:30, Van Donge & De Roo Stadion

Tickets