De verkoop van de beschikbare losse tickets voor onze thuiswedstrijd tegen Feyenoord begint aanstaande dinsdag (11 april) om 12:00 uur. De stadsderby staat op zondag 7 mei (aftrap 14:30 uur) op het programma.
Vanwege de enorme belangstelling en het beperkte aantal beschikbare kaarten, krijgen in eerste instantie onze seizoenkaarthouders de kans om 1 ticket bij te kopen. Deze tickets moeten op naam staan van degene die het gaat gebruiken. Op de wedstrijddag worden alle kaarten gecontroleerd en vergeleken met het ID-bewijs. Als deze namen niet overeenkomen, krijg je geen toegang tot het stadion.
Dat betekent dat wanneer je als seizoenkaarthouder een extra ticket koopt je dit op naam moet zetten van degene die het gaat gebruiken. Hier vind je een instructievideo hoe je dit kunt doen.
Seizoenkaarthouders krijgen eerst de kans om 1 extra ticket aan te schaffen. Mochten er daarna nog tickets beschikbaar zijn, dan komen een dag later ook clubkaarthouders aan de beurt. Deze kaartverkoop vindt alleen online plaats.
Voor de wedstrijd tegen Feyenoord hanteren wij de volgende tarieven:
Rob Albers-tribune
Regulier 50,00 euro
65+/Jongeren 42,50 euro
Jeugd 23,00 euro
Robin van Persie/Erasmus-tribune
Regulier 42,50 euro
65+/Jongeren 37,50 euro
Jeugd 23,00 euro
Doorverkoop van toegangsbewijzen
Intussen merken wij ook dat hier en daar seizoenkaarten/toegangsbewijzen worden aangeboden via externe kanalen. Wij raden iedereen ten zeerste af om buiten de officiƫle kanalen om tickets aan te schaffen. Als club nemen wij geen enkele verantwoordelijkheid voor tickets die buiten de officiƫle ticketverkoop om zijn aangeschaft.
Wij wijzen erop dat het doorverkopen van toegangsbewijzen op basis van Artikel 5 van de Standaardvoorwaarden van de KNVB niet is toegestaan. Mochten wij constateren dat kaarten worden doorverkocht, dan behouden wij ons het recht voor om deze kaarten ongeldig te maken, zonder recht op restitutie. Zoals gemeld krijg je alleen toegang tot het stadion als de naam op de (seizoen)kaart overeenkomt met het ID-bewijs van de bezoeker.
Ook wijzen wij erop dat degenen die hun toegangsbewijs doorverkopen of vrijwillig afgeven aan derden onverminderd hoofdelijk aansprakelijk blijven voor schade van de club veroorzaakt door de persoon aan wie het ticket is verkocht/afgegeven.
Heb je nog vragen? Stuur dan een mail naar ticketing@excelsiorrotterdam.nl.
za 22 maart 2025
Na een vrij speelweekend in verband met de kwartfinales van de TOTO KNVB Beker gaat de…
Lees meerdo 20 maart 2025
De selectie van Excelsior Rotterdam heeft vandaag een oefenwedstrijd gespeeld op Varkenoord. Het oefenduel was een…
Lees meer