Ook voor de jeugdafdeling van Excelsior zit het seizoen erop

7 juni 2023

Ook voor de jeugdafdeling van Excelsior Rotterdam zit het seizoen erop. Dat betekent tevens dat een aantal trainers en stafleden ons helaas gaat verlaten. Zo vertrekken onder meer Roberto Escudero (onder 17), Chris van Dam (onder 15) en Haitam Nouali (onder 11) bij Excelsior Roterdam. Wij danken deze hoofdtrainers voor hun inzet bij de ontwikkeling van onze talenten in het afgelopen seizoen.

Ook gaan twee trainers onze club verlaten die hier langer werkzaam zijn geweest. Zo vertrekt Sjoerd Bos na vijf seizoenen uit Kralingen om bij Feyenoord aan de slag te gaan. Naast zijn rol als trainer is hij afgelopen seizoen ook op organisatorisch gebied heel belangrijk geweest voor de jeugdopleiding en daar zijn wij hem zeer dankbaar voor. De tweede trainer die Excelsior na een langer dienstverband gaat verlaten is keeperstrainer Bert Fieret. Ook hij is de afgelopen vijf seizoenen werkzaam geweest voor Excelsior en wij willen hem bedanken voor zijn inzet in die jaren.

Naast deze genoemde trainers is er nog een aantal assistent-trainers, keeperstrainers, teammanagers en stagiairs dat bij onze club vertrekt. Ook hen willen we hierbij bedanken voor hun werkzaamheden en inzet voor onze jeugdopleiding en wij wensen eenieder veel succes bij zijn of haar nieuwe club of uitdaging.

De laatste trainingen van de jeugdafdeling zijn op vrijdag 9 juni. Los van een aantal toernooien in deze maand zijn de teams vanaf dan twee weken vrij. De eerste tweeweekse voorbereiding op het nieuwe seizoen start op maandag 26 juni 2023 en duurt tot en met zaterdag 8 juli 2023. Onder 21 heeft geen tussentijdse voorbereiding, maar begint op 10 juli aan het nieuwe seizoen. Onder 18 start op maandag 24 juli, de andere teams op maandag 31 juli, met uitzondering van de onder 11 en 12. Die starten een week later, op maandag 7 augustus.

Meer Jeugd

ma 25 september 2023

Excelsior onder 12 wint met 5-0 van SC Feyenoord

Onze jeugdteams kwamen dit weekend allemaal in actie. Hieronder een overzicht van de gespeelde wedstrijden. Excelsior…

Lees meer

ma 18 september 2023

Excelsior onder 14 wint met 5-2 van Alphense Boys

Een overzicht van gespeelde wedstrijden van onze jeugdteams in het afgelopen weekend: Excelsior onder 11 verliest…

Lees meer

Blijf op de hoogte

van al het nieuws rondom Excelsior.

Aanmelden

Aanschaffen

Eredevisie ESPN Vriendenloterij

Aankomende wedstrijden

Vitesse vs
Excelsior

Eredivisie

Zaterdag 7 oktober, 2023

21:00, GelreDome

Tickets

Excelsior vs
PEC Zwolle

Eredivisie

Zondag 22 oktober, 2023

14:30, Van Donge & De Roo Stadion

Tickets

FC Volendam vs
Excelsior

Eredivisie

Zondag 29 oktober, 2023

14:30, Kras Stadion

Tickets

Aankomende wedstrijden

Vitesse vs
Excelsior

Eredivisie

Zaterdag 7 oktober, 2023

21:00, GelreDome

Tickets

Excelsior vs
PEC Zwolle

Eredivisie

Zondag 22 oktober, 2023

14:30, Van Donge & De Roo Stadion

Tickets

FC Volendam vs
Excelsior

Eredivisie

Zondag 29 oktober, 2023

14:30, Kras Stadion

Tickets

Aankomende wedstrijden

Vitesse vs
Excelsior

Eredivisie

Zaterdag 7 oktober, 2023

21:00, GelreDome

Tickets

Excelsior vs
PEC Zwolle

Eredivisie

Zondag 22 oktober, 2023

14:30, Van Donge & De Roo Stadion

Tickets

FC Volendam vs
Excelsior

Eredivisie

Zondag 29 oktober, 2023

14:30, Kras Stadion

Tickets

Aankomende wedstrijden

Vitesse vs
Excelsior

Eredivisie

Zaterdag 7 oktober, 2023

21:00, GelreDome

Tickets

Excelsior vs
PEC Zwolle

Eredivisie

Zondag 22 oktober, 2023

14:30, Van Donge & De Roo Stadion

Tickets

FC Volendam vs
Excelsior

Eredivisie

Zondag 29 oktober, 2023

14:30, Kras Stadion

Tickets