Jeugdtrainers Excelsior seizoen 2023-2024

31 augustus 2023

Aanstaand weekend beginnen de eerste jeugdteams aan de competitie. In de aanloop naar de eerste competitiewedstrijden stellen we de hoofdtrainers van onze jeugdafdeling seizoen 2023-2024 voor.

Onder 11: Jens Zegelaar en Stefan Stoeken
Jens Zegelaar was vorig seizoen assistent-trainer van de onder 10. Dit jaar is hij samen met Stefan Stoeken hoofdtrainer van de onder 11. Zegelaar is 17 jaar oud, zit nog op school, sport graag met vrienden en wil zich bij Excelsior Rotterdam verder ontwikkelen als trainer.

Stefan Stoeken is sinds vorig seizoen actief binnen Excelsior. Hij is begonnen als trainer van de onder 11 en sinds maart fulltime binnen de organisatie. Hij is tevens studiecoördinator, om school en sport zo ideaal mogelijk te combineren. Ook houdt hij zich binnen de Excelsior Foundation bezig met de Excelsior Academy, het ontwikkelraamwerk om spelers, speelsters, jeugdspelers en jeugdtrainers verder te voeden op het gebied van persoonlijke en sociale/emotionele ontwikkeling.

Onder 12: Renzo Garcia Bastidas en Justin van der Roest
Renzo Garcia Bastidas begint aan zijn vijfde seizoen bij Excelsior. Hij werkte drie seizoenen als trainer voor Sportclub Excelsior en had afgelopen seizoen de onder 10 van de BVO onder zijn hoede. Dit jaar is de 23-jarige Bastidas hoofdtrainer van de onder 12. Naast zijn werkzaamheden voor Excelsior heeft hij een eigen project opgezet voor kinderen met een beperking. Daarbij wordt voetbal ingezet als middel om kinderen extra te helpen op gebied van sociaal maatschappelijke skills.

Justin van der Roest begint aan zijn tweede seizoen bij Excelsior. Net als vorig jaar is hij ook dit seizoen als hoofdtrainer actief bij de onder 12 en assistent bij de onder 15. Hij kijkt ernaar uit om de spelers te ontwikkelen in hun loopbaan als voetballer/ster. Naast het voetbal werkt Van der Roest als pedagogisch medewerker bij een bso in Hilversum, waar hij activiteiten geef zoals muziek, koken, sporten en creatief in de leeftijd van 4 tot 6 jaar.

Onder 13: Robbert Renirie
Voor de 23-jarige Robbert Renirie is het zijn achtste seizoen als jeugdtrainer, waarvan voor het tweede seizoen hoofdtrainer van de onder 13 van Excelsior. Eerder werkte de in Alphen aan den Rijn woonachtige Renirie bij Alphense Boys en drie seizoenen in de jeugdopleiding van AZ. Hij kijkt ernaar uit om een bijdrage te leveren aan de ontwikkeling van de jongens van onder 13.

Onder 14: Deepak Mohanlal
Deepak Mohanlal begint aan zijn tweede seizoen bij Excelsior Rotterdam als trainer van de onder 14. De 34-jarige Mohanlal, oorspronkelijk afkomstig uit Eindhoven, werkt als Compliance Manager bij een vastgoedbeheerder en doet in zijn vrije tijd graag aan fitness. Presteren en ontwikkelen zijn heel belangrijk, maar zonder plezier bereik je volgens Mohanlal geen van beide.

Onder 15: Mathijs Kreugel en Daniel Ledeboer
Mathijs Kreugel is al elf jaar actief als jeugdtrainer en begint aan zijn zevende jaar bij Excelsior. Kreugel is samen met Daniel Ledeboer hoofdtrainer van de onder 15. Ook is hij assistent-trainer van de onder 21. Daarnaast is hij begonnen met de opleiding UEFA-A Youth. Naast Excelsior is hij werkzaam in de ICT, houdt hij van sporten (padel, hardlopen en nog een beetje voetbal) en besteedt graag tijd met zijn vrouw en twee zonen (17 en 19).

Daniel Ledeboer heeft een verleden als speler van Sparta. Afgelopen seizoen is de 42-jarige Hagenees gestart als assistent bij de onder 16 en in januari werd hij trainer van de onder 12. Dit seizoen is hij met Mathijs Kreugel hoofdtrainer van de onder 15. Naast zijn werkzaamheden bij Excelsior werkt hij als mental coach binnen het domein jeugdzorg. Vanuit zijn kennis en opleiding is het zijn ambitie om talenten te helpen met hun mentale vaardigheden om zo hun dromen te kunnen najagen.

Onder 16: Aden Mohamed
De 35-jarige Aden Mohamed begint aan zijn tweede jaar als hoofdtrainer van Excelsior onder 16. Met zijn team wil hij graag doorbouwen op de mooie basis die afgelopen seizoen is gelegd. Aden is tevens werkzaam als programmanager en coördinator bij het ministerie van Justitie en Veiligheid en als docent bij de KNVB. Ook is hij geregeld op de padelbaan of in de sportschool te vinden.

Onder 17: Joep Breimer
De 29-jarige Joep Breimer is dit seizoen hoofdtrainer van de onder 17. Eerder werkt hij vijf jaar als jeugdtrainer bij ADO Den Haag en twee seizoenen bij PSV. Breimer is oud-jeugdspeler van Feyenoord en ADO Den Haag en begon op zijn achttiende als trainer bij Graaf Willem II VAC. Breimer behaalde twee jaar geleden zijn UEFA-A diploma en is dit seizoen ook coördinator middenbouw. Ook heeft hij een eigen bedrijf, waarmee hij voetballers individueel begeleidt.

Onder 18: Rogier Veenstra
Voormalig profspeler Rogier Veenstra van onder meer NAC Breda en Excelsior Rotterdam is bezig aan zijn tweede seizoen als hoofd jeugdopleiding van Excelsior. Daarvoor was hij als trainer onder meer actief bij Zeelandia Middelburg, VV Goes en ASWH en was technisch coördinator van JVOZ in Zeeland. De 35-jarige Veenstra is naast hoofd jeugdopleiding dit seizoen ook hoofdtrainer van de onder 18.

Onder 21: Thomas Verhaar
Oud-speler Thomas Verhaar van onder meer Excelsior en Sparta is sinds juli 2021 werkzaam als assistent-trainer bij Excelsior. Onlangs werd zijn contract tot 2026 verlengd. De 35-jarige Rotterdammer liep vorig seizoen al stage bij Excelsior onder 21 in het kader van zijn UEFA-A cursus. Dit seizoen heeft hij dit team definitief onder zijn hoede. Hij combineert dit met zijn werkzaamheden bij het eerste elftal en vormt zodoende een brug tussen de jeugd en de selectie van hoofdtrainer Marinus Dijkhuizen.

Meer Jeugd

ma 25 september 2023

Excelsior onder 12 wint met 5-0 van SC Feyenoord

Onze jeugdteams kwamen dit weekend allemaal in actie. Hieronder een overzicht van de gespeelde wedstrijden. Excelsior…

Lees meer

ma 18 september 2023

Excelsior onder 14 wint met 5-2 van Alphense Boys

Een overzicht van gespeelde wedstrijden van onze jeugdteams in het afgelopen weekend: Excelsior onder 11 verliest…

Lees meer

Blijf op de hoogte

van al het nieuws rondom Excelsior.

Aanmelden

Aanschaffen

Eredevisie ESPN Vriendenloterij

Aankomende wedstrijden

Vitesse vs
Excelsior

Eredivisie

Zaterdag 7 oktober, 2023

21:00, GelreDome

Tickets

Excelsior vs
PEC Zwolle

Eredivisie

Zondag 22 oktober, 2023

14:30, Van Donge & De Roo Stadion

Tickets

FC Volendam vs
Excelsior

Eredivisie

Zondag 29 oktober, 2023

14:30, Kras Stadion

Tickets

Aankomende wedstrijden

Vitesse vs
Excelsior

Eredivisie

Zaterdag 7 oktober, 2023

21:00, GelreDome

Tickets

Excelsior vs
PEC Zwolle

Eredivisie

Zondag 22 oktober, 2023

14:30, Van Donge & De Roo Stadion

Tickets

FC Volendam vs
Excelsior

Eredivisie

Zondag 29 oktober, 2023

14:30, Kras Stadion

Tickets

Aankomende wedstrijden

Vitesse vs
Excelsior

Eredivisie

Zaterdag 7 oktober, 2023

21:00, GelreDome

Tickets

Excelsior vs
PEC Zwolle

Eredivisie

Zondag 22 oktober, 2023

14:30, Van Donge & De Roo Stadion

Tickets

FC Volendam vs
Excelsior

Eredivisie

Zondag 29 oktober, 2023

14:30, Kras Stadion

Tickets

Aankomende wedstrijden

Vitesse vs
Excelsior

Eredivisie

Zaterdag 7 oktober, 2023

21:00, GelreDome

Tickets

Excelsior vs
PEC Zwolle

Eredivisie

Zondag 22 oktober, 2023

14:30, Van Donge & De Roo Stadion

Tickets

FC Volendam vs
Excelsior

Eredivisie

Zondag 29 oktober, 2023

14:30, Kras Stadion

Tickets