Off The Pitch kleedt mannen en vrouwen van Excelsior

14 september 2023

Onze mannen en vrouwen worden de komende twee jaar buiten het veld gekleed door Off The Pitch. Dit Rotterdamse lifestyle kledingmerk zorgde er vorig seizoen al voor dat onze mannen er buiten het veld top bij liepen en nu hebben OTP en Excelsior de samenwerking verlengd, waardoor zowel de mannen als vrouwen zijn voorzien van kleding en schoenen.

Jaloers
Op de rode loper van de Eredivisie Awards toonden onze mannen en vrouwen vorige week voor het eerst allebei de nieuwe ‘clubkostuums’ van Off The Pitch. Het leverde de Kralingers veel complimenten op. ,,Ik weet zeker dat veel clubs jaloers zijn op Excelsior’’, stelt Brian Leons van Off The Pitch tevreden vast. Het Rotterdamse merk bestaat sinds 2016 en is in die periode enorm populair geworden.

Voelt goed
,,De samenwerking met Excelsior voelt goed’’, gaat hij verder. ,,Excelsior is wat wij zoeken als brand. Excelsior is straat, maar ook zakelijk, laagdrempelig, je mag fouten maken, maar moet daar wel van leren en presteren. En Excelsior is een mix van culturen en wil iedereen een kans geven. Dat hoort allemaal bij Excelsior en past ook heel erg bij Off The Pitch.’’

Identificeren
Voetbal vormt de basis voor de lifestylekleding van Off The Pitch, maar volgens Brian moet iedereen zich ermee kunnen identificeren: ,,We zijn bij Excelsior terechtgekomen doordat ik Daan en Sander kende uit mijn eigen tijd bij de jeugd van de club. Zij zochten een partner voor lifestylekleding en wij zijn dat gaan doen. Dit jaar kwamen we ook met Nicole in contact over de vrouwen. Je mag geen verschil maken tussen mannen en vrouwen en daarom vinden het tof dat we dit kunnen doen.’’

Sportief, urban en eigentijds
Manager sponsoring & sales Sander Fischer van Excelsior Rotterdam: ,,Wij willen onze spelers er ook buiten de lijnen representatief bij laten lopen, maar wel op een manier waar zij zich prettig bij voelen. Off The Pitch is een lifestylemerk dat naadloos aansluit bij wat onze spelers tof vinden. Sportief, urban en eigentijds. Als brand sluit OTP perfect aan wat wij als Excelsior willen uitstralen en daarom zijn wij superblij dat we de overeenkomst met twee seizoenen hebben verlengd. Extra mooi is dat naast de mannen ook onze vrouwen worden gekleed door OTP.’’

Perfect
Hoofd vrouwenvoetbal Nicole Deurholt van Excelsior Rotterdam: ,,Supertof dat we in Off The Pitch een partner hebben gevonden die onze vrouwen er buiten het veld goed uit laten zien en dat we hierin één lijn hebben weten te trekken met onze mannen. De lifestylelijn van OTP voor vrouwen is nu nog relatief nieuw en sluit perfect aan bij de kledingsmaak van onze vrouwen. In de komende periode wordt die lijn steeds verder uitgebreid en gaan we meer variëren in kleding. We zijn er trots op dat wij met Excelsior Vrouwen deze kleding en schoenen mogen laten zien aan de rest van Nederland.’’

Meer Business nieuws

za 30 september 2023

Wedstrijdsponsor #EXCSPA: Van Donge & De Roo

Van Donge & De Roo, ook wel bekend is DR Group, is zondag wedstrijdsponsor van onze…

Lees meer

do 28 september 2023

Geslaagde Footgolfevent van Excelsior Business Club

Op Golfbaan Seve vond woensdag onze jaarlijkse footgolfdag plaats. Ook deze editie was weer een groot…

Lees meer

Blijf op de hoogte

van al het nieuws rondom Excelsior.

Aanmelden

Aanschaffen

Eredevisie ESPN Vriendenloterij

Aankomende wedstrijden

Vitesse vs
Excelsior

Eredivisie

Zaterdag 7 oktober, 2023

21:00, GelreDome

Tickets

Excelsior vs
PEC Zwolle

Eredivisie

Zondag 22 oktober, 2023

14:30, Van Donge & De Roo Stadion

Tickets

FC Volendam vs
Excelsior

Eredivisie

Zondag 29 oktober, 2023

14:30, Kras Stadion

Tickets

Aankomende wedstrijden

Vitesse vs
Excelsior

Eredivisie

Zaterdag 7 oktober, 2023

21:00, GelreDome

Tickets

Excelsior vs
PEC Zwolle

Eredivisie

Zondag 22 oktober, 2023

14:30, Van Donge & De Roo Stadion

Tickets

FC Volendam vs
Excelsior

Eredivisie

Zondag 29 oktober, 2023

14:30, Kras Stadion

Tickets

Aankomende wedstrijden

Vitesse vs
Excelsior

Eredivisie

Zaterdag 7 oktober, 2023

21:00, GelreDome

Tickets

Excelsior vs
PEC Zwolle

Eredivisie

Zondag 22 oktober, 2023

14:30, Van Donge & De Roo Stadion

Tickets

FC Volendam vs
Excelsior

Eredivisie

Zondag 29 oktober, 2023

14:30, Kras Stadion

Tickets

Aankomende wedstrijden

Vitesse vs
Excelsior

Eredivisie

Zaterdag 7 oktober, 2023

21:00, GelreDome

Tickets

Excelsior vs
PEC Zwolle

Eredivisie

Zondag 22 oktober, 2023

14:30, Van Donge & De Roo Stadion

Tickets

FC Volendam vs
Excelsior

Eredivisie

Zondag 29 oktober, 2023

14:30, Kras Stadion

Tickets