December is traditioneel gezien niet de beste maand van Excelsior Rotterdam. Aan de Kralingers de taak om in de komende weken het tegendeel hiervan te bewijzen. Nog drie competitieduels en een bekerwedstrijd staan er in 2023 op het programma. Die bepalen volgens hoofdtrainer Marinus Dijkhuizen de stemming waarmee we de winterstop ingaan: ,,Het zal tegen RKC Waalwijk wederom dichtbij elkaar liggen, aan de vorm van de dag.”
Bekijk het volledige interview met onze hoofdtrainer hieronder:
Arbitrage:
Scheidsrechter: Bas Nijhuis
Assistent-scheidsrechters: Richard Polman en Dyon Fikkert
Vierde official: Nick Smit
VAR: Jannick van der Laan
AVAR: Murat Kucukerbir
Reis je mee naar Waalwijk?
Dan heb je inmiddels een mail ontvangen met alle reisinformatie. Niet gekregen? Stuur dan een mail naar info@excelsiorrotterdam.nl, dan sturen we de info na.
De supportersbus vertrekt zaterdag om 18:15 uur vanaf het parkeerterrein van ons stadion richting Waalwijk.
Reis je met de auto naar Waalwijk?
Het stadion gaat zaterdag om 19:00 uur open en supporters van Excelsior Rotterdam moeten verplicht parkeren in de bussluis bij het gastenvak. Daar kun je je ticket omwisselen. Route naar het stadion vind je op de website van RKC Waalwijk.
Let op:
– In het bezoekersvak kun je bij de catering alleen met pin betalen
– Bij binnenkomst krijg je een muntje voor een hard cup, bij vertrek moeten alle bekers worden ingeleverd.
– Reizen met het openbaar vervoer en bezoek aan de binnenstad zijn niet toegestaan!
Adresgegevens:
Akkerlaan 2
5143 ND Waalwijk
Ga je niet mee naar Brabant? Dan kun je het duel vanaf 20:00 uur live volgen via ESPN kanaal 3. Of houd onze socials in de gaten voor updates uit Waalwijk.
za 22 maart 2025
Na een vrij speelweekend in verband met de kwartfinales van de TOTO KNVB Beker gaat de…
Lees meerdo 20 maart 2025
De selectie van Excelsior Rotterdam heeft vandaag een oefenwedstrijd gespeeld op Varkenoord. Het oefenduel was een…
Lees meer