Met ingang van de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht op zaterdag 27 januari 2024 stappen we in het Van Donge & De Roo Stadion over op herbruikbare bekers. Om de enorme hoeveelheid plastic zwerfafval tegen te gaan, is het gebruik van plastic wegwerpbekers per 1 januari 2024 bij evenementen zoals voetbalwedstrijden door de overheid verboden. Dankzij de herbruikbare bekers zal de hoeveelheid plastic wegwerpbekers en het zwerfafval op wedstrijddagen enorm afnemen. Op deze manier leveren wij als Excelsior Rotterdam samen met onze supporters een bijdrage op het gebied van duurzaamheid.
Samen gaan we voor een schoon Van Donge & De Roo Stadion!
Hoe werkt het nieuwe systeem?
• Bij het eerste drankje betaal je eenmalig € 2 extra voor de herbruikbare beker.
• Bij aankoop van het volgende drankje lever je de vuile beker in en krijg je een schone mee.
• Na afloop van de wedstrijd lever je de beker in bij een van de horecapunten (kiosken, drankencontainer fanplein en supportershome) en krijg je een muntje terug.
• Bij de volgende wedstrijd lever je bij het eerste drankje dat je gaat bestellen het muntje in en betaal je dus alleen voor het drankje.
Dit zijn de bijzonderheden:
• Je kunt je beker na afloop van de wedstrijd ook doneren aan de jeugdopleiding van Excelsior Rotterdam. Dit kan heel gemakkelijk door de beker in een van de speciale bakken te gooien. Het bedrag komt vervolgens ten goede aan de opleiding van onze jeugdspelers.
• Vind je de beker zo mooi dat je hem mee naar huis wilt nemen? Dat mag.
• Na afloop van onze thuiswedstrijden worden alle ingeleverde bekers gecontroleerd, gereinigd en terug in omloop gebracht. Op deze manier wordt het gebruik van de bekers nog duurzamer.
di 17 juni 2025
Excelsior Vrouwen heeft zich versterkt met de komst van Anna van der Vlist. De 22-jarige middenveldster…
Lees meerdi 17 juni 2025
Excelsior Rotterdam is verheugd te kunnen melden dat Katelyn Hendriks haar contract heeft verlengd. De 22-jarige…
Lees meer