Excelsior onder 12 speelde een onderling toernooi in Enschede

5 februari 2024

Een overzicht van de gespeelde wedstrijd van onze jeugdteams.

Excelsior onder 11 wint met 2-4 van Stolwijk onder 12
Excelsior onder 11 heeft veel gevoetbald via de as en vanuit daar de ruimte gezocht naar voren. Stolwijk onder 12 had geen intentie om te voetballen en hanteerde veelal de lange bal. Kansen creëren was moeilijk, doordat Excelsior tegen een muur van 7 man speelde. Toch werden door doorzettingsvermogen en het eigen spel te blijven spelen weer 3 punten meegenomen naar Kralingen (2-4).

Excelsior onder 12 speelde een onderling toernooi in Enschede
De deelnemende teams tijdens het toernooi in Enschede waren FC Utrecht, Twente/Heracles, Bochum, Arminia Bielefeld en Dortmund. Voor het eerst ging Excelsior onder 12 met de bus naar een wedstrijd. Zij waren daar nogal van onder de indruk, zo bleek tijdens de eerste 3 wedstrijdjes. Spelers stonden niet aan en er werd matig druk gegeven op de bal en in de omschakeling. Na het pauzemoment zette Excelsior de knop om en werd er goed vanuit de afspraken gevoetbald en werden grote kansen gecreëerd. Excelsior onder 12 speelde tijdens het toernooi 0-0 tegen Arminia Bielefeld, verloor met 0-1 van FC Utrecht en met 0-1 van Bochum. Van Twente/Heracles werd met 2-1 gewonnen en van Dortmund met 1-0, waardoor zij met een goed gevoel de bus instapten.

Excelsior onder 14 wint met 2-0 van Spartaan’20 onder 14
Een prima wedstrijd voor Excelsior onder 14 dat met 2-0 won van Spartaan’20 onder 14. Excelsior kon prima uit de druk voetballen en kwam vervolgens op een terechte 1-0 voorsprong. Het team had de aanvallen van Spartaan’20 prima onder controle. Spartaan werd aantal keer gevaarlijk, maar verder kon Excelsior de diepteballen prima verwerken. Uit een tegenaanval scoorden de Kralingers op het juiste moment de 2-0. De tweede helft stond in het teken van veel overtredingen wat resulteerde in meer vechtvoetbal en er werd niet meer gescoord.

Excelsior onder 15 wint met 2-1 van Willem II onder 15
Excelsior onder 15 begon sterk, maar Willem II onder 15 knokte zich in de wedstrijd en ontregelde het positiespel op het middenveld van Excelsior. In de tweede helft hield Excelsior zich goed aan de defensieve afspraken, de Kralingers gaven niks meer weg en sleepten de winst binnen. De ploeg speelde heel volwassen tot tevredenheid van de staf.

Excelsior onder 16 speelt 3-3 tegen VVV-Venlo onder 16
In de eerste 20 minuten waren er veel scoringskansen voor Excelsior onder 16 tegen VVV-Venlo. De Kralingers hadden weinig moeite met de voorspelbare opbouw van de Limburgers. Na de 1-0 voorsprong, werd het door een persoonlijke fout 1-1 en uiteindelijk ging Excelsior rusten met een 1-2 achterstand. In de tweede helft kwam Excelsior op 2-2. Nadat het 3-3 was geworden, hield de keeper van de Kralingers nog een penalty tegen, waardoor de eindstand zo bleef. De staf was tevreden over de geleverde intensiteit, het benutten van de scoringskansen en de getoonde veerkracht van het team.

Excelsior onder 17 wint met 5-3 van AFC onder 17
Excelsior onder 17 begon ontzettend goed tegen AFC onder 17. Na 19 minuten stonden de Kralingers al met 3-0 voor, twee goals ontstonden vanuit het druk zetten. Excelsior ging de rust in met een 4-1 voorsprong. Na een omhaal van Kuppen had Excelsior de 5-2 voorsprong te pakken. Bovenal een goede eerste helft en mooi resultaat. Met nog dik 25 minuten te spelen kreeg een van de Kralingers zijn tweede gele kaart en maakte AFC in overtal nog een goal.

Excelsior onder 18 wint met 2-1 van SC Heerenveen onder 18
Het was voor Excelsior onder 18 een moeilijke middag, tegen een sterk, vaardig en fit SC Heerenveen onder 18. Excelsior speelde daarentegen als team goed. In de tweede helft had Excelsior een zeer verdedigende speelwijze, gaf weinig kansen weg en dat alles resulteerde in knappe 2-1 overwinning.

Excelsior onder 21 verliest met 1-2 van AFC onder 21
Het wil na de promotie nog niet echt lukken met Excelsior O21. De ploeg verloor in het Van Donge & De Roo Stadion tegen AFC onder 21. AFC nam al in de eerste minuut de leiding. Excelsior onder 21 het lastig in de eerste tien minuten, maar was vervolgens heer en meester. Ali Topcu rondde al snel een uitstekende aanval keurig af. Voetballend had AFC niets in te brengen op een paar gevaarlijke counters na, maar Excelsior onder 21 wist het overwicht niet in de score tot uiting te brengen en leed uiteindelijk een ongelukkige en onverdiende nederlaag, de derde op rij.

Alle uitslagen van de gespeelde wedstrijden:

Meer Jeugd

ma 19 februari 2024

Excelsior onder 14 door in beker na overwinning op FC Dordrecht

Een overzicht van de verrichtingen van onze jeugdteams in het afgelopen weekend. Excelsior onder 12 wint…

Lees meer

ma 5 februari 2024

Excelsior onder 12 speelde een onderling toernooi in Enschede

Een overzicht van de gespeelde wedstrijd van onze jeugdteams. Excelsior onder 11 wint met 2-4 van…

Lees meer

Blijf op de hoogte

van al het nieuws rondom Excelsior.

Aanmelden

Aanschaffen

Eredevisie ESPN Vriendenloterij

Aankomende wedstrijden

Excelsior vs
Vitesse

Eredivisie

Zondag 25 februari, 2024

12:15, Van Donge & De Roo Stadion

Tickets

Fortuna Sittard vs
Excelsior

Eredivisie

Zondag 3 maart, 2024

16:45, Fortuna Sittard Stadion

Tickets

AZ vs
Excelsior

Eredivisie

Zondag 10 maart, 2024

12:15, AFAS Stadion

Tickets

Aankomende wedstrijden

Excelsior vs
Vitesse

Eredivisie

Zondag 25 februari, 2024

12:15, Van Donge & De Roo Stadion

Tickets

Fortuna Sittard vs
Excelsior

Eredivisie

Zondag 3 maart, 2024

16:45, Fortuna Sittard Stadion

Tickets

AZ vs
Excelsior

Eredivisie

Zondag 10 maart, 2024

12:15, AFAS Stadion

Tickets

Aankomende wedstrijden

Excelsior vs
Vitesse

Eredivisie

Zondag 25 februari, 2024

12:15, Van Donge & De Roo Stadion

Tickets

Fortuna Sittard vs
Excelsior

Eredivisie

Zondag 3 maart, 2024

16:45, Fortuna Sittard Stadion

Tickets

AZ vs
Excelsior

Eredivisie

Zondag 10 maart, 2024

12:15, AFAS Stadion

Tickets

Aankomende wedstrijden

Excelsior vs
Vitesse

Eredivisie

Zondag 25 februari, 2024

12:15, Van Donge & De Roo Stadion

Tickets

Fortuna Sittard vs
Excelsior

Eredivisie

Zondag 3 maart, 2024

16:45, Fortuna Sittard Stadion

Tickets

AZ vs
Excelsior

Eredivisie

Zondag 10 maart, 2024

12:15, AFAS Stadion

Tickets