Excelsior onder 15 pakt titel na 1-1 gelijkspel tegen FC Twente/Heracles

6 mei 2024

Excelsior onder 15 nam het dit weekend op tegen FC Twente/Heracles onder 15 en haalde met nog drie wedstrijden te gaan e kampioenstitel definitief binnen. Als speciale gast stond Touzani langs de lijn voor onze kampioenen. De vreugde was enorm na het laatste fluitsignaal. We zijn enorm trots op de jongens van Excelsior onder 15. Op naar de eerste divisie!

Ook voor de jongens van Excelsior onder 14 was het een bijzondere zaterdag. Zij traden op het AFAS Trainingscomplex in Wijdewormer aan in de bekerfinale tegen AZ. Het werd een spannend duel, waarin de Alkmaarders de winst uiteindelijk maar net naar zich toetrokken (3-2). Desondanks kunnen onze jongens, die eerder ook kampioen werden, met trots terugkijken op het seizoen.

Meer Jeugd

di 21 mei 2024

Excelsior onder 14 wint met 8-0 van Roda JC

Een ruime overwinning voor Excelsior onder 14 op Roda JC (8-0) en meer mooie resultaten in…

Lees meer

ma 13 mei 2024

Resultaten van onze jeugdteams van afgelopen weekend

De resultaten van onze jeugdteams van het afgelopen weekend: Excelsior onder 12 verliest twingames van Sparta…

Lees meer

Blijf op de hoogte

van al het nieuws rondom Excelsior.

Aanmelden

Aanschaffen

Eredevisie ESPN Vriendenloterij