Excelsior Podcast: De band tussen Sportclub en BVO

13 november 2024

De Sportclub Excelsior en de BVO zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden. Het stadion en het terrein liggen naast elkaar. De jeugdteams van de BVO trainen bij de sportclub net als de vrouwen.
En de sportclub heeft ruim 700 leden met een flinke wachtlijst.

Hoe is de band tussen de sportclub en de BVO? En hoe gaat dat straks als Excelsior op gras gaat spelen? Hoe staat het met de plannen hiervoor? Blijft de jeugd van de BVO op de sportclub trainen of gaan die mee naar de trainingslocatie van de BVO?

In de Excelsior Podcast bespreken Daan Bovenberg, Frank Vijg en Etienne Verhoeff dit met de voorzitter van de sportclub Joris de Caluwé. Die naast voorzitter van de sportclub, ook lid is van de Business Club en supporter van de club.

Meer Nieuws

di 17 juni 2025

Anna van der Vlist kiest voor de volgende stap in Kralingen

Excelsior Vrouwen heeft zich versterkt met de komst van Anna van der Vlist. De 22-jarige middenveldster…

Lees meer

di 17 juni 2025

Katelyn Hendriks verlengt contract bij Excelsior Vrouwen

Excelsior Rotterdam is verheugd te kunnen melden dat Katelyn Hendriks haar contract heeft verlengd. De 22-jarige…

Lees meer

Blijf op de hoogte

van al het nieuws rondom Excelsior.

Aanmelden

Aanschaffen

Keuken Kampioen DivisieESPNVriendenloterij