Het kantoor van Excelsior is vanwege de feestdagen twee weken gesloten. Vanaf maandag 23 december 2024 tot en met zondag 5 januari 2025 zijn wij zowel telefonisch als per mail niet bereikbaar.

Bestellingen in onze online fanshop worden vanaf maandag 6 januari behandeld. Bestellen kan dus wel, maar houd er rekening mee dat je de bestelling later ontvangt. Als je voor zondag 22 december 23:59 uur besteld, zal je bestelling voor de feestdagen verstuurd worden. Wil jij er zeker van zijn dat jouw pakket voor kerst binnen is? Bestel dan zo snel mogelijk. Als je in de gelegenheid bent, kies dan voor afhalen. Als je kiest voor verzending willen we je adviseren om te kiezen voor een DHL pick-up point óf download de DHL app, zodat je controle hebt over de levering van je pakket. Let op: er kan altijd iets gebeuren waardoor de verzending van een bestelling vertraging oploopt.

Namens het gehele team van Excelsior Rotterdam wensen wij iedereen fijne kerstdagen en een gezond, gelukkig en sportief 2025! We zien jullie graag terug in het nieuwe jaar.

Meer Nieuws

Heren

Jeyano Fortes Rocha tekent eerste profcontract bij Excelsior Rotterdam

wo 20 mei 2026

Heren

De 22-jarige samenwerking tussen DSW Zorgverzekeraar en Excelsior, en hoe JINC daar invulling aan gaf

di 19 mei 2026

Jeugd

O21 & O15 spelen op 30 mei voor promotie

di 19 mei 2026

Blijf op de hoogte

van al het nieuws rondom Excelsior.

Aanmelden

Aanschaffen

Vriendenloterij EredivisieESPNVriendenloterij