Sophie Frankena versterkt de Excelsior Vrouwen

4 februari 2025

Excelsior Rotterdam heeft met Sophie Frankena een nieuwe keepster aan de selectie toegevoegd. Ze sluit per direct aan bij de Excelsior Vrouwen.

Nicole Deurholt, hoofd vrouwenvoetbal: “Na het vertrek van Jasmijn waren we op zoek naar een versterking op deze positie. Sophie is een talentvolle keepster die op zoek was naar een nieuwe uitdaging en met deze stap de kans krijgt om bij een eerste elftal aan te sluiten.”

Frankena maakt de overstap naar de Kralingers, op haar eigen initiatief. “Ik hoorde dat Excelsior interesse in me had, en toen heb ik de stoute schoenen aangetrokken en zelf het initiatief genomen. Ik ben heel blij dat ik hier ben en weet zeker dat Excelsior kan bijdragen aan mijn ontwikkeling.” De keepster is vastberaden om de strijd aan te gaan voor een basisplek.

Sophie Frankena speelde eerder voor Feyenoord Vrouwen en FC Utrecht Vrouwen.

Meer Nieuws

Dina Haizoun keert terug bij Excelsior Vrouwen

vr 11 juli 2025

Lewis Schouten komende periode uitgeschakeld

vr 11 juli 2025

Blijf op de hoogte

van al het nieuws rondom Excelsior.

Aanmelden

Aanschaffen

Vriendenloterij EredivisieESPNVriendenloterij