Het seizoen 2024-2025 zit erop, maar de voorbereiding op het nieuwe seizoen in de VriendenLoterij Eredivisie zijn in volle gang. Op 1 juli zal de eerste training plaatsvinden bij Swift Boys. De eerste training is traditiegetrouw toegankelijk voor supporters. De oefencampagne gaat vervolgens van start met een uitwedstrijd tegen ASWH op 5 juli. We sluiten de voorbereiding op 2 augustus af met een dubbele krachtmeting tegen SC Cambuur.

Bij het samenstellen van het oefenprogramma is er niet alleen gekeken naar sportieve waarde en het juiste moment in de voorbereiding, maar ook geluisterd naar de wensen van onze achterban. Zo spelen we dit jaar bewust twee duels in de regio, waarmee we de toegankelijkheid van de wedstrijden vergroten voor onze supporters.

Door de transitie naar natuurgras in het Van Donge & De Roo Stadion kunnen we daar deze zomer helaas nog geen wedstrijd spelen in ons eigen stadion. We hopen tijdens de voorbereiding van het seizoen daarop wél weer een wedstrijd in ons eigen stadion te kunnen spelen.

Bekijk hieronder het volledige oefenprogramma:

Eerste training
Dinsdag 1 juli 2025, 11:00 uur
Swift Boys

ASWH – Excelsior Rotterdam
Zaterdag 5 juli 2025, 15:00 uur
Sportpark Schildman

NAC Breda – Excelsior Rotterdam
Zaterdag 12 juli 2025, 17:00 uur
VV Rijsbergen

FC Dordrecht – Excelsior Rotterdam
Zaterdag 19 juli 2025, 16:00 uur
M-Scores Stadion

Heracles Almelo – Excelsior Rotterdam
Vrijdag 25 juli 2025, 19:00 uur
VV Rood-Zwart

SC Cambuur – Excelsior Rotterdam
Zaterdag 2 augustus 2025, 15:00 uur & 17:00 uur
Sportclub Wergea

Meer Nieuws

Heren

Jeyano Fortes Rocha tekent eerste profcontract bij Excelsior Rotterdam

wo 20 mei 2026

Heren

De 22-jarige samenwerking tussen DSW Zorgverzekeraar en Excelsior, en hoe JINC daar invulling aan gaf

di 19 mei 2026

Jeugd

O21 & O15 spelen op 30 mei voor promotie

di 19 mei 2026

Blijf op de hoogte

van al het nieuws rondom Excelsior.

Aanmelden

Aanschaffen

Vriendenloterij EredivisieESPNVriendenloterij