Excelsior Rotterdam heeft de contracten van keepsters Anouk van der Klooster en Sophie Frankena met één seizoen verlengd. Daarmee blijven beide doelvrouwen ook komend jaar onderdeel van de selectie van de Excelsior Vrouwen in de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie.
Met deze verlengingen bevestigt de club het vertrouwen in de ontwikkeling en potentie van het keepersduo en zet het opnieuw stappen in het bouwen aan een stabiele en competitieve selectie.
Vertrouwen in Van der Klooster
Anouk van der Klooster is blij dat de club met haar door wil: “Het is mooi dat de club haar vertrouwen in mij uitspreekt. Dat motiveert mij om dit seizoen nóg meer te laten zien. We willen als team echt de volgende stap gaan zetten en laten zien wat voor mooi voetbal wij als Excelsior kunnen spelen. We willen dominant zijn, wedstrijden winnen en structureel punten gaan pakken. Ik kijk ernaar uit om dat samen met de groep waar te maken.”
Frankena: “Er alles uithalen dit seizoen”
Ook Sophie Frankena reageert enthousiast op haar contractverlenging: “Ik ben ontzettend blij dat ik bij Excelsior mag blijven. Vanaf het begin voelde het goed en ik ben blij dat ik die lijn kan doortrekken. Komend seizoen wil ik er alles uithalen, mezelf verder ontwikkelen en belangrijk zijn voor het team. Daarnaast heb ik zin in de gezonde concurrentiestrijd onder de lat. Dat houdt ons scherp en helpt het team vooruit.”
Vooruitblik
Met de contractverlengingen van Van der Klooster en Frankena, én de eerdere komst van Isa Grimmius, is de keepersgroep voor het komende seizoen compleet. De Excelsior Vrouwen zijn inmiddels begonnen aan de voorbereiding, waarin alle drie de keepsters zich kunnen laten zien.