Tijdens de Eredivisiewedstrijd Excelsior Rotterdam – FC Groningen is Robey Sportswear de trotse wedstrijdsponsor. Het Rotterdamse sportmerk is al jarenlang nauw verbonden met het Nederlandse voetbal en draagt ook bij deze avond bij aan een bijzondere sfeer op Stadion Woudestein, vol sportiviteit, energie en clubliefde.
Anthal van den Berg vertelt over de keuze om juist deze wedstrijd te sponsoren: “Wij zijn kledingsponsor van FC Groningen en vanuit ons contract zit er altijd een wedstrijdsponsorschap bij. Dan proberen we een wedstrijd te kiezen waar twee Robey-teams tegenover elkaar staan. Dat maakt het extra leuk voor onze gasten én voor onszelf.”
Voor de wedstrijd neemt Anthal een groep klanten uit het noorden mee. “We hebben daar een accountant zitten die een aantal relaties meeneemt. Ze zijn vooral Groningen-georiënteerd en willen graag eens een avondje Excelsior Rotterdam meemaken. Dat maakt het voor hen en voor ons een mooie ervaring.”
Over zijn verwachtingen voor de wedstrijd is Anthal optimistisch: “Ik verwacht een gelijk opgaande wedstrijd tussen twee aanvallende ploegen. Hopelijk met een aantal doelpunten. Beide teams hebben veel jeugd en talent op het veld staan, dus ik verwacht een open wedstrijd met veel voetbal.”
Ook kijkt hij naar het seizoen tot nu toe: “Excelsior had een moeilijke start, maar de laatste weken gaat het een stuk beter. Het knappe vind ik dat ze vasthouden aan hun speelopvatting. Met goed voetbal komen de punten vanzelf, en hopelijk kunnen ze dat nog lang doortrekken zodat ze uit de gevarenzone blijven.”
Gevraagd naar zijn uitblinker van het seizoen noemt Anthal twee namen, maar één steekt er voor hem bovenuit: “Het ligt voor de hand om Naujoks te noemen, zeker de laatste weken, maar ik heb altijd een zwak voor Stijn van Gassel. Hij staat er altijd en houdt het team regelmatig in de race. Voor mij springt hij er elke keer weer bovenuit.”
Met de steun van Robey Sportswear belooft de wedstrijd tegen FC Groningen een sfeervolle avond te worden op Woudestein, waarin twee Robey-teams het tegen elkaar opnemen en voetbalplezier centraal staat.