Tijdens de wedstrijd Excelsior Rotterdam – Telstar is Metselbedrijf Leenman de trotse wedstrijdsponsor. Het familiebedrijf is sinds vorig seizoen betrokken bij de club en kijkt uit naar een gezellige en sportieve avond op Stadion Woudestein.
Dingeman Leenman vertelt hoe het sponsorschap tot stand kwam. “Dat was eerlijk gezegd op voorstel van Anouk. Zij kwam ermee en dat leek ons gewoon leuk om een keer te doen. Het is een beetje last minute geregeld, maar juist dat maakt het spontaan en leuk.”
Voor de wedstrijd neemt Dingeman een kleine, hechte groep mee. “Een goede kennis van mij gaat mee met zijn oudste zoon, samen met mijn oudste zoon. Die jongens zitten bij elkaar in de klas en zijn vrienden, dus dat leek me wel leuk om ze dit mee te laten maken.”
Over zijn verwachtingen voor de wedstrijd is hij positief: “Ik verwacht zeker dat we gaan winnen. Het is een mooie wedstrijd om te spelen, en na eerdere wedstrijden moet dit lukken.”
Ook kijkt hij met plezier terug op het seizoen tot nu toe. “We zijn samen met mijn broertje begin vorig seizoen ingestapt bij Excelsior. We hebben allebei businessstoelen. Het is eigenlijk vooral ontspanning naast ons werk in het metselwerk. Je kunt mensen meenemen, familie of kennissen, en gewoon genieten van een leuke sfeer. Excelsior is een laagdrempelige, gezellige club.”
Gevraagd naar zijn uitblinker van het seizoen noemt Dingeman één speler: “Noah Naujoks. Dat vind ik echt een super goede speler. Die springt er voor mij echt bovenuit.”
Tot slot deelt hij zijn verwachtingen voor de rest van het seizoen: “Ik ga er zeker vanuit dat ze in de Eredivisie blijven en volgend seizoen weer meedraaien. Helemaal als we zaterdag winnen.”
Met Metselbedrijf Leenman als wedstrijdsponsor belooft het een gezellige en sportieve avond te worden op Woudestein, met volop voetbalplezier voor jong en oud.