Hidde Aarsen & Remco Ibelings
Karl Weisbardstraat-181
3015 GM Rotterdam
Verstegen Accountants en Adviseurs is met ruim 230 collega’s een middelgroot kantoor. Wij zetten onze brede dienstverlening in voor opdrachtgevers in de publieke sector en het MKB. In het MKB hebben wij een zeer gevarieerde klantenportefeuille. Deze loopt uiteen van kleine lokale bedrijven tot grote internationale ondernemingen. Hiernaast bedienen wij ook de persoon achter het bedrijf en de (vermogende) particulieren. Wij zijn een partner die verder kijkt dan alleen cijfers. Zo kijken we ook naar de brede context van uw bedrijf én de privésituatie. Op zoek naar zo’n partner? Bij Verstegen bent u aan het juiste adres.
Waarom ben je sponsor geworden bij Excelsior?
Verstegen Accountants heeft eind 2024 een kantoor geopend in Rotterdam, in de prachtige nieuwbouw in Little C. Het is de wens om met het merk Verstegen Accountants, dat een begrip is binnen het MKB in de Drechtsteden en landelijk binnen de publieke sector, de Rotterdamse markt te betreden. Begin 2025 zijn hiervoor Remco Ibelings en Hidde Aarsen aangetrokken. Met hun achtergrond in de accountancy- en belastingadviessector in Rotterdam beschikken zij over expertise in advisering in de breedste zin van het woord. Denk hierbij aan advisering over optimale bedrijfsstructuren, managementparticipatie, bedrijfsopvolgingen, vermogensplanning naar de volgende generatie etc. Remco en Hidde waren al als sponsor aan Excelsior verbonden. Het was een logische stap om dit sponsorschap namens Verstegen Accountants voort te zetten.
Hoe ben je in contact gekomen met Excelsior?
De contactpersonen namens Verstegen Accountants en Adviseurs, Remco Ibelings en Hidde Aarsen, zijn voetballiefhebbers van het eerste uur. Remco heeft in de jeugd van Excelsior gevoetbald en Hidde is praktisch naast Excelsior opgegroeid. Toen zij zich bij een netwerk binnen Rotterdam wilden aansluiten, was Excelsior een vanzelfsprekende keuze.
Wat verwacht je van de Excelsior Business Club?
Wij verwachten van de Excelsior Business Club dat we in contact komen met de leuke mensen binnen het netwerk, veel leuke evenementen kunnen bijwonen en uiteraard van de wedstrijden kunnen genieten.

